ul. Mazowiecka 48 lok. U2, Białystok
Pon-pt: 8-20  Sob: 9-15
O nas

 

O nas

W RTG Mazowiecka posługujemy się najwyższej klasy tomografem dostępnym na rynku - CS 9600 Carestream Dental (edycja 16 cm x 17 cm), który jest tomografem małego, średniego i dużego pola obrazowania, zawierającym aż 14 pól obrazowania!

tomografia zębów Białystok

 

Dzięki zastosowaniu w urządzeniu przełomowego generatora uzyskujemy najwyższej jakości obrazy przy rekordowo niskich dawkach promieniowania, zdecydowanie mniejszych niż emitują starsze modele tomografów.
Jest to JEDYNY sprzęt CS 9600 z polem obrazowania 16 cm x 17 cm dostępny na Podlasiu i jeden z niewielu w Polsce!

Nasz tomograf aż 5-krotnie (2019-2023) otrzymywał nagrodę Cellerant w kategorii BEST OF CLASS Technology Award. To wyróżnienie nadawane przez jury składające się z najwybitniejszych liderów technologii w światowej stomatologii.

Dodatkowo w trakcie największych międzynarodowych targów stomatologicznych w Polsce (KRAKDENT w Krakowie) aparat tomograficzny CS 9600 został nagrodzony „medalem najwyższej jakości”!

Zdrowie naszych Pacjentów jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy Wam najlepszą jakość badań oraz gwarantujemy maksymalny komfort i bezpieczeństwo - co ciekawe, dawka promieniowania w trakcie badania tomograficznego za pomocą aparatu CS 9600 Carestream Dental jest mniejsza od tej, która działa na nas podczas lotu samolotem!

Dlaczego więc masz się narażać na większe niebezpieczeństwo, a także otrzymywać gorszą jakość? Zadbaj o siebie i odwiedź nas - tomografia komputerowa (stożkowa, CBCT, 3D), pantomogram i cefalometria w jednym miejscu!