ul. Mazowiecka 48 lok. U2, Białystok
Pon-pt: 8-20  Sob: 9-15
O nas
O nas

W RTG Mazowiecka posługujemy się najwyższej klasy tomografem dostępnym na rynku - CS 9600 Carestream Dental (edycja 16 cm x 10 cm), który jest tomografem małego, średniego i dużego pola obrazowania, zawierającym aż 13 pól obrazowania! Rok produkcji - 2020.

tomografia zębów Białystok

 

Dzięki zastosowaniu w urządzeniu przełomowego generatora uzyskujemy najwyższej jakości obrazy przy rekordowo niskich dawkach promieniowania, zdecydowanie mniejszych niż emitują starsze modele tomografów. Jest to pierwszy taki sprzęt na Podlasiu i jeden z niewielu w Polsce!

Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy Wam najlepszą jakość badań oraz gwarantujemy maksymalny komfort i bezpieczeństwo - co ciekawe, dawka promieniowania w trakcie badania tomograficznego za pomcą aparatu CS 9600 Carestream Dental jest mniejsza od tej, która działa na nas podczas lotu samolotem!

Dlaczego więc masz się narażać na większe niebezpieczeństwo, a także otrzymywać gorszą jakość? Zadbaj o siebie i odwiedź nas - tomografia komputerowa (stożkowa, CBCT), pantomogram i cefalometria w jednym miejscu!